Rubriky
Nezařazené

Včera a dnes dobrá a špatná info zpráva 04.06.2024

😮😮😮😮Včera a dnes jsem dostal dobrou a velmi špatnou zprávu. Včera špatnou a dnes dobrou. Začnu dobrou. Napsala mi zprávu přítelkyně Kata Bodorkos-Horváth z Maďarska, že skvělí maďarští přátelé atleti chtějí se zúčastnit našeho nejúžasnějšího MAELO 2024 a tak požádali svaz aby přesunuli termín mistrovství Maďarska. Je to úžasné a všem maďarským přátelům děkuji.

Ta druhá zpráva pro mě dnes totálně zdrcující a velmi těžce zasahuje do našeho pořadatelství. Je ohrožena organizace našeho nejúžasnějšího MAELO 2024, protože prý z důvodu, že nezajišťuji sportovní rozvoj a potřeby občanů Ústeckého kraje, tak mi zamítli žádost o dotaci. Takže bude chybět 100 tisíc korun, které mi na krajském úřadu zamítli. Je to práce nějaké fotbalového funkcionářského šmejda z ODS. Takže se předem velice všem omlouvám jestli se opět nepodaří dokonalá organizace jelikož opět nebude splněný celkový rozpočet, který by zajistil pohodlnou organizace našeho nejúžasnějšího MAELO 2024.

Yesterday and today I received good news and very bad news. Yesterday bad and today good. I’ll start a good one. My friend Kata Bodorkos-Horváth from Hungary wrote me a message that great Hungarian athlete friends want to participate in our most amazing MAELO 2024 and so they asked the association to move the date of the Hungarian championship. It’s amazing and thank you to all my Hungarian friends.

The second news is totally overwhelming for me today and it interferes very heavily with our organization. The organization of our most wonderful MAELO 2024 is in jeopardy, because it is said that because I do not ensure sports development and the needs of the citizens of the Ústí Region, they rejected my request for a subsidy. So 100,000 crowns will be missing, which I was denied at the regional office. It’s the work of some football functionary scumbag from ODS. So I apologize in advance to everyone if the perfect organization will not be possible again because the total budget that would ensure the comfortable organization of our most amazing MAELO 2024 will not be met again.😮😮😮😮

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *