Rubriky
Nezařazené

Včera a dnes dorazili další 2 skvělé zprávy 20.1.2022

Včera dorazila skvělá zpráva ze Španělska. Registraci udělal Jaime Flores Bienert, který po absolvování 1 disciplíny získá ocenění za prvního přihlášeného atleta ze Španělska. Již je rezervováno 9 těchto ocenění. Další skvělá zpráva přišla dnes z Německa, když se zaregistrovala Viktoria Zickert. Velmi se těším na tyto dva nové přátele.

Great news arrived from Spain yesterday. The registration was done by Jaime Flores Bienert, who after completing 1 discipline will receive an award for the first registered athlete from Spain. 9 of these awards are already booked. Another great news came from Germany today when Viktoria Zickert registered. I’m really looking forward to these two new friends.

Rubriky
Nezařazené

První skvělá zpráva v novém roce 9.1.2022

Dnes dorazila první skvělá zpráva v novém roce. Prvním přihlášeným v novém roce je přítel Miroslav Pospíchal z ČR. Velmi se těším na jeho účast.

Today is the first great news of the new year. The first to register in the new year is a friend Miroslav Pospíchal from the Czech Republic. I am very much looking forward to his participation.

Rubriky
Nezařazené

Dnes další dvě skvělé zprávy 18.12.2021

Dnes dorazili další 2 skvělé zprávy. První dnešní přihláška přišla od mého prima přítele Alexandera Sommera z Německa a druhá dnešní přihláška přišla od nového přítele Medhi Neaulta z Francie, tím Medhi v případě po uskutečnění první disciplíny získá na památku pamětní ražbu za prvního přihlášeného atleta z Francie. Velmi se těším na jejich účast.

Another 2 great news arrived today. Today’s first application came from my great friend Alexander Sommer from Germany and today’s second application came from a new friend Medhi Neault from France, so Medhi will receive a commemorative mintage for the first registered athlete from France in case of the first discipline. I am very much looking forward to their participation.

Rubriky
Nezařazené

Dnes dorazili další 2 skvělé zprávy 8.12.2021

Dnes dorazili další 2 skvělé zprávy tentokrát z Ruska a Litvy. Dalšími, kteří budou oceněni jako první přihlášení ze svých zemí po první absolvované disciplíně budou moji skvělí přátelé Saulius Svilainis z Litvy a Ilja Krivoshein z Ruska. Velmi se těším na jejich účast.

Today another 2 great news arrived this time from Russia and Lithuania. Others who will be awarded as the first entries from their countries after the first discipline will be my great friends Saulius Svilainis from Lithuania and Ilya Krivoshein from Russia. I am very much looking forward to their participation.

Rubriky
Nezařazené

Dnes přišla další skvělá zpráva ze Slovenska 30.11.2021

Dnes přišla další skvělá zpráva tentokrát ze Slovenska. Dorazili dvě přihlášky od mých přátel Emila Daniše a Milana Valka. A jelikož Milanovo registrace byla první, tak získá po první disciplíně pamětní ražbu za prvního přihlášeného atlet od bratrů a sester že Slovenska. Velmi se těším na jejich účast.

Today another great news came from Slovakia this time. Two applications from my friends Emil Daniš and Milan Valek have arrived. And since Milan’s registration was the first, he will receive a commemorative coinage after the first discipline for the first registered athlete from his brothers and sisters in Slovakia. I am very much looking forward to their participation.

Rubriky
Nezařazené

Ve čtvrtek a včera dorazili další 3 ohromné zprávy 13.11.2021

Ve čtvrtek dorazila další skvělá zpráva a včera v pátek další 2. Dalším přihlášeným byl ve čtvrtek další z českých atletů František Mareš. Včera v pátek se zaregistrovali prima přátelé z Německa Günter Linke a Volkmar Herrmann. Velmi se těším na jejich účast. Jsou to přihlášky 9., 10. a 11.. Ještě bych si přál minimálně 489 přihlášek.

Another great news arrived on Thursday and another 2 yesterday on Friday. Another entrant was another of the Czech athletes, František Mareš. Günter Linke and Volkmar Herrmann, great friends from Germany, registered yesterday on Friday. I am very much looking forward to their participation. These are applications 9, 10 and 11. I would still like at least 489 applications.

Rubriky
Nezařazené

Včera další super zpráva 11.11.2021

Včera dorazila další přihláška tentokrát z České Lípy od mé kamarádky Aleny Bouchnerové. Velmi se těším na její účast.

Yesterday another application arrived this time from Česká Lípa from my friend Alena Bouchnerová. I am very much looking forward to her participation.

Rubriky
Nezařazené

Včera další super zpráva 3.11.2021

Včera dorazila další skvělá zpráva z Německa. Na příští MASTERS se zaregistroval můj prima přítel Christian Leist. Velmi se těším na jeho účast.

Yesterday another great news arrived from Germany. My great friend Christian Leist registered for the next MASTERS. I am very much looking forward to his participation.

Rubriky
Nezařazené

Včera další skvělá zpráva od nastávajícího veteránského člena 2.11.2021

Včera dorazila další skvělá zpráva o registraci. Dalším přihlášeným je od příštího roku nastávající nový člen českých veteránů Michal Sirový. Bude mi potěšením Michala na našem úžasném MASTERS přivítat mezi atlety veterány.

Another great news about registration arrived yesterday. Another entrant is Michal Sirový, a new member of Czech veterans who is coming next year. It will be my pleasure to welcome Michal to our amazing MASTERS as veteran athletes.

Rubriky
Nezařazené

Ještě skvělá zpráva z Rumunska a Slovinska 31.10.2021

Úžasné, pár desítek minut po skvělé zprávě z Německa dorazili další 2 skvělé zprávy z Rumunska a Slovinska. Další dvě ocenění budou připravené pro mého skvělého rumunského přítele Sebastiana Coldeau a pro novou přítelkyni slovinskou Draganu Prepelič. Velmi se těším na jejich účast.

Amazing, a few tens of minutes after the great news from Germany, another 2 great news arrived from Romania and Slovenia. The other two awards will be prepared for my great Romanian friend Sebastian Coldeau and for my new Slovenian friend Dragan Prepelič. I am very much looking forward to their participation.